Nieruchomości z regionu

Agencja Nieruchomości FLAT
P.Styrylski
ul.Starowiślna 19/11a
31-038 Kraków

tel. (012) 4222777
fax. (012) 4214914
flat@flat.pl

O firmie

"Twój Doradca w nieruchomościach..."...naszą misją jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oparte na doradztwie i wsparciu klienta przy realizacji transakcji.

          Agencja Nieruchomości FLAT działa na rynku krakowskim od 1992 roku. Jesteśmy członkami Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Posiadamy licencję zawodową nr 1797 oraz stosowne ubezpieczenie OC odpowiedzialności zawodowej..

          Mamy w ofercie wiele mieszkań, działek, domów oraz lokali zarówno na sprzedaż jak i wynajem. Specjalizujemy się w poszukiwaniu konkretnych nieruchomości za zlecenie klientów. Posiadamy duże doświadczenie w kupnie, sprzedaży i zarządzaniu kamienicami mieszkalnymi. Realizując zlecenia w tym zakresie dobrze poznaliśmy również rynek śląski.

          Pracujemy z pasją i zaangażowaniem w kilkuosobowym zespole. Dzięki profesjonalnej obsłudze nasi klienci są zadowoleni oraz mają poczucie bezpieczeństwa przy realizacji transakcji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o szczegóły i wysoki standard pracy. 

          Współpracujemy z zaufanymi zarządcami nieruchomości i sprawdzonymi kancelariami notarialnymi, w których nasi klienci mogą liczyć na sprawną obsługę i korzystne opłaty.

          Oprócz kompleksowej i profesjonalnej obsługi transakcji na rynku nieruchomości polecamy Państwu usługi oferowane przez naszych partnerów biznesowych:         

  • pośrednictwo kredytowe (kredyty hipoteczne, gotówkowe),
  • projekty,
  • wyceny nieruchomości,
  • pomoc w organizowaniu transportu przy przeprowadzkach,
  • usługi remontowo-budowlane.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się na naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Paweł Styrylski oraz współpracownicy